9. konferencia

vIDEO MARKETING MASTERS

online konferencia s najlepšími

o konferencii

“Make it digital” je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu. Je určená pre študentov, marketérov a podnikateľov. 

Deviaty ročník sa bude niesť v duchu témy Video Marketing MASTERS. Chcete sa dozvedieť, ako urobiť kampaň, ktorá ľuďom ešte dlho ostane v hlave? Line up obsahujúci 7 TOP marketérov a 3 influencerov vás obohatí o špičkové know-how v oblasti video marketingu a Youtube.

Konferencia bude ONLINE a kedže sedieť celý deň za PC je náročné, tak sme ju rozdelili do troch večerov, aby ste si ju mohli čo najlepšie vychutnať.

Téma

Video Marketing Masters

 

Kde?

Online konferencia

u vás doma na gauči

     

Kedy?

23.4.  a  30.4.  a  7.5. 

štvrtok o 17:00 – 19:00

SPÍKRI

robert_slovak

Róbert Slovák

Pán Slovák je zakladateľom agentúry Slovak and Friends, kde zároveň pôsobí aj ako kreatívny riaditeľ. Dvadsať rokov sa venuje reklame a komunikácii. Je jedným zo zakladateľov agentúry Respect APP a bývalý prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska.

richard_marecek

Richard Mareček

Richard sa momentálne venuje značke Dedoles na pozícii Head of Brand Strategy. V reklame a marketingu pôsobí už takmer štvrťstoročie a vyskúšal si prácu šéfa marketingové oddelenia, konzultanta či reklamného stratéga a je autorom blogu Marketing punk.

kamil_aujesky

Kamil Aujesky

Kamil je zakladateľom agentúry SamsiDigital a zároveň patrí medzi Google Partners Trainer, kde má na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firmy v oblasti digitálneho marketingu. Má deväťročné skúsenosti v digitálnych, reklamných a mediálnych agentúrach.

kurek

Vlado Kurek

Vlado je fanúšik New York Giants a dobrej reklamy. Do reklamy sa dostal ako učiteľ dejepisu v roku 2004 . Pamätá si teda všeličo, aj že kedysi boli budgety a nebol digitál. Získal desiatky slovenských aj medzinárodných ocenení v reklame, ako kreatívny riaditeľ jedného z týmov v TRIADe spolupracoval na kampaniach pre O2, Absolut a VÚB.

kozacek

František Kozáček

František je YouTube špecialista s viac ako 7 ročnými skúsenosťami. Spravuje YouTube kanály a poskytuje poradenstvo prevažne väčším klientom aj cez svoj kanál VIDEO ACADEMY. Pod jeho rukami rastie napríklad aj populárny detský YouTube kanál Spievankovo, ktorému pomohol dosiahnuť úroveň 1 milión odberateľov a 30 mil. pozretí mesačne.

zrebny_frlajs

Matej Zrebný a Lukáš Frlajs

Matej Zrebný a Lukáš Frlajs tvoria už niekoľko rokov nerozlučnú dvojicu. Z počiatku natáčal Zrebný Youtube videá sám, no neskôr sa k nemu pripojil aj Frlajs. Ich videami s parodovaním rôznych typov ľudí si získali mnohých fanúšikov.

VMM_spikriDidak

Marek Didák

Je spoluzakladateľom digitálnej agentúry Hype , kde pôsobí aj ako kreatívny riaditeľ. Zaujíma sa o najnovšie digitálne trendy, o ktorých pravidelne informuje v relácii #DigiNews . Okrem toho je moderátorom business a marketing show „Insight“.

unnamed

Jana Malaga

Je zakladateľka marketingovej agentúry Content agency , ankety BLOGER ROKA a zároveň Google Certified trénerka v oblasti vzdelávania. Zameriava sa na nastavenie obsahovej stratégie, tvorbu obsahu, PR a má za sebou niekoľko kampaní so slovenskými i českými influencermi.

exploited

Expl0ited

Mladý úspešný youtuber a influencer, ktorý má za sebou niekoľko úspešných spoluprác s rôznymi značkami. Vďaka svojej obrovskej fanúšikovskej základni patrí medzi elitu slovenskej YouTube scény. Jeho kanály odoberá dokopy viac ako 1,6 milióna odberateľov. Srdcia svojich fanúšikov si získal nielen zábavnými videami, ale aj básňami a sladkými waflami.

KIKA_BOZKA

Zuzana Božíková & Kristína Kumor

Táto zohratá moderátorská dvojica zo Slido vás bude sprevádzať počas online večerov. Zuzka edukuje ľudí o tom, ako priniesť obojsmernú konverzáciu do live meetingov alebo online stretnutí. Kristína sa stará o webináre a venuje sa aktivitám na zviditeľňovanie Slido v zahraničí.

Program

 • štvrtok 23.04.
 • Marek Didák

  Videomarketing v čase korony

 • František Kozáček

  Ako 70 násobne zvýšiť organicky výkon na Youtube

 • Kamil Aujesky

  Platené kampane a formáty, ktoré stoja za to

 • štvrtok 30.04.
 • Vlado Kurek

  Čo (ne)dokáže video

 • Róbert Slovák

  Kreatíva vo videoprodukcii

 • Richard Mareček

  Ako logický postup môže viesť k nelogickej reklame

 • štvrtok 07.05.
 • Jana Malaga

  Influenceri a Videomarketing

 • Zrebný & Frlajs

  Otvorená diskusia

 • Expl0ited

  Otvorená diskusia

Vstupenky

ŠTUDENT

4
 • do 7.5.

ŠTANDARD

5
 • do 7.5.

Povedali o nás

Hlavný partner

Partneri